Stage efekty

Po celém světě se exteriérové efekty na velkých pódiích těší veliké oblibě. Zejména v zimě se však velkolepé hudební produkce přesouvají do hal, kde přicházejí ke slovu interiérové efekty. Koncerty rockových kapel si jen stěží dokážeme představit bez oblaků dýmu z mlhostrojů, které zvýrazní světelnou show.

next article

Exteriérové pyrotechnické efekty

Moderní stage produkce v dnešní době dosahuje špičkových kvalit a týká se to i pyrotechnických efektů, které je možné použít. K dispozici je celá škála stříbrných i zlatých výtrysků a fontán s různou výškou a délkou hoření. Dále pak flashpoty s různou intenzitou, barevné plameny, sluníčka či ohňepády. Vše je odpalováno bezdrátovým odpalovacím systémem. Kombinace těchto efektů dodá vašemu hudebnímu vystoupení zcela nový rozměr.

Vhodné pro
  • Vystoupení hudebních skupin
  • Pro venkovní divadelní scény
  • Zahajovací ceremoniály a vyhlašování výsledků sportovních akcích
Objednávka main next article

Interiérové pyrotechnické efekty

Interiérové efekty dnes dosahují stejných kvalit jako ty exteriérové, avšak jsou na ně kladeny mnohem větší nároky. Především na nízkou kouřivost a požární bezpečnost. V posledních letech se pro exteriéry i interiéry vyrábějí kromě standardních efektů i jednoranné výmetníky na světlice, či barevné miny. V dřívější době se tyto kategorie výrobků používaly výhradně pro venkovní ohňostroje. Pro Vaší hudební či divadelní produkci je tedy možné připravit téměř libovolné ohnivé aranžmá.

Vhodné pro
  • Vystoupení hudebních skupin
  • Divadelní a muzikálové inscenace
  • Prezentace firemních produktů
  • Slavnostní ceremoniály
Objednávka prev article next article

Mlhostroje

Pryč jsou doby, kdy se dým na jevišti připravoval pomocí suchého ledu. V současnosti jsou k dispozici rozmanité druhy výrobníků mlhy a hazerů. Vše je řízeno pomocí DMX protokolu na dálku. Díky tomu je možné pokrýt celou škálu intenzity od slabého oparu pro zvýraznění světel, až po hustý dým. Také je možné regulovat teplotu kouře a zajistit tak, že bude při zemi, nebo naopak stoupat vzhůru.

Mlhostroj Objednávka main
Makalu Fireworks Facebook page Makalu Fireworks YouTube Channel
Nahoru