Další služby

Kromě zajištění všech pyrotechnických služeb, nabízíme i možnosti využít ostatních produktů, které přímo či nepřímo s danou zakázkou souvisí. Nabízíme dodání vlastní zvukové aparatury pro pyromuzikální ohňostroje s dostatečnou intenzitou pro jakékoliv publikum. Zvěčňujeme Vaše show týmem profesionálních fotografů a kameramanů nebo rozvážíme zboží v režimu ADR, v částečném i plném rozsahu.
V případě nejistoty v pyrotechnické legislativě, poskytujeme odborné konzultace, a rovněž dáváme prostor Vašim vlastním nápadům a inovacím, které jste nenalezli v žádné z nabízených skupin, formou speciálních projektů.

next article

Zvuková aparatura

Základním stavebním kamenem naší nabídky ohňostrojů je pyromuzikální show. I z toho důvodů disponujeme kvalitní zvukovou aparaturou. Celé vybavení plně spolupracuje s naším odpalovacím systémem a spouští se automaticky při odpálení ohňostroje. Díky tomu tedy odpadají veškeré problémy se synchronizací hudby, jako je tomu v případě, kdy hudbu spouští zvukař na akci pouze na smluvený pokyn.

Jsme schopni plně pokrýt rozsah od malé soukromé akce po vetší náměstí. Díky mixážnímu pultu a bezdrátovému mikrofonu Vám zároveň na akci zajistíme hudební podkres, případně mluvené slovo.

Objednávka main next article

Natáčení a fotografování

Stejně jako u sněhových vloček, je i u ohňostrojů jejich krása vykoupena pomíjivostí. Proto spolu s realizací ohňostroje, nabízíme i záznam celého ohňostroje ve vysokém rozlišení. U větších ohňostrojů se záznam provádí na více kamer tak, aby byl pokryt celý akční rádius ohňostroje. Zároveň je možné pořídit i fotografie.

Po domluvě lze videozáznam na místě ihned po ohňostroji sestříhat a předat. Jedinečný zážitek z ohňostroje si tak budete moci kdykoliv znovu připomenout.

Objednávka prev article next article

ADR doprava a poradenství

V rámci naší vlastní podnikatelské činnosti, musíme v mnoha případech dodržovat mezinárodní dohodu o přepravě nebezpečných látek po silniční komunikaci, ADR.

Zajišťujeme tak vnitrostátní i mezinárodní přepravu zboží ADR třídy 1, dodávkou do 3,5t v provedení EXII. Nabízíme služby ADR poradenství pro třídu 1 i ostatním společnostem, zabývající se přepravou nebezpečných látek bez vlastního ADR poradce.

Pro zajištění přepravy dle ADR, vyžádání si služeb ADR poradce, či pro objasnění dané problematiky, nás neváhejte kontaktovat.

Kontakt prev article next article

Poradenství v pyrotechnické legislativě

Provádění ohňostrojů, pyromuzikálních představení a jiných zvláštních efektů, sebou nese mimo dodržování zákonů fyziky i poměrně přesnou znalost české a evropské legislativy. Hlavní úpravou řešící pyrotechnickou problematiku, je nově vydaný zákon 206/2015 sb. o pyrotechnických výrobcích a zacházení, ovšem propojenost s další legislativou a porozumění souvislostem, může být velmi nesnadné.

Pokud tak váháte s objednáním ohňostroje pro Vaši akci, právě kvůli obavám z nedodržení platných zákonů a vyhlášek, nebo si nejste jistí, zdali odpalem vlastní show nebalancujete na hraně zákona, nebo pokud jste zvídavý kutil, rádi Vám odpovíme na jakékoliv dotazy. Nejlépe formou e-mailu nebo telefonickou rozpravou. Neváhejte nás proto kontantovat.

Kontakt prev article next article

Speciální projekty

Máte zájem o výbuch, zapálení člověka, vystřelení nápisu na oblohu nebo jinou specifickou pyrotechnickou činnost, kterou jste nenalezli v naší nabídce? Nevadí! Neváhejte nás kontaktovat s jakýmkoliv nápadem a inovací pro Váší událost a my Vám dokážeme, že pyrotechnickým efektům se meze nekladou. Příkladem může být několik projektů na našem YouTube profilu.

prev article
Makalu Fireworks Facebook page Makalu Fireworks YouTube Channel
Nahoru